כמה עולה תיק נוסטרו? מחירי מבחן נוסטרו ב-FTMO, FXIFY ו-FunderPro
טבלאות מחירים לפי גודל תיק משלוש חברות נוסטרו, איך קונים תיק נוסטרו שלב אחר שלב, מתי דמי המבחן חוזרים ומתי לא, ומה עוד נכנס לעלות הכוללת כשעובדים עם רובוט מסחר. נבדק באתרים הרשמיים ב-6.10.2026.
צוות אלטריקס · פורסם · עודכן · 11 דקות קריאה · איך אנחנו כותבים ובודקים
כמה עולה תיק נוסטרו בפועל? מחירי מבחן לפי גודל תיק
מה שתיק נוסטרו עולה לכם הוא דמי המבחן: על מבחן נוסטרו משלמים לחברת הנוסטרו דמי מבחן חד-פעמיים, שנקבעים לפי החברה, המסלול וגודל התיק. לפי האתרים הרשמיים, נכון ל-6.10.2026, מבחן לתיק של $10K עולה בין $59 ל-$129 (ב-FTMO בין €79 ל-€89), ומבחן לתיק של $100K עולה בין $399 ל-$659 (ב-FTMO בין €499 ל-€540).
חשוב להבין על מה משלמים: דמי המבחן הם לא הפקדה ולא הון מסחר. אתם לא מפקידים כסף לחשבון, אלא משלמים על ההשתתפות במבחן, ומי שעובר אותו מקבל תיק ממומן לפי התנאים של החברה. גם ״תיק ממומן״ לא אומר אותו דבר בכל חברה: ב-FTMO החשבון שמקבלים אחרי המבחן מוגדר כחשבון דמו, ב-FunderPro כל המסחר מתבצע בסביבה מדומה עם כספים וירטואליים, ו-FXIFY כותבת שהיא מספקת חשבון live. מה כל חברה כותבת על החשבון הזה פירטנו בתיק ממומן: מה זה ואיך מקבלים אותו.
בהמשך: טבלת מחירים של שלוש חברות נוסטרו – FTMO, FXIFY ו-FunderPro – השוואה של תיק $100K בכל המסלולים, מתי הדמים חוזרים, ומה עוד צריך להביא בחשבון כשעובדים עם רובוט.
כמה עולה מבחן ב-FTMO?
נכון ל-6.10.2026, מבחן ב-FTMO עולה בין €79 ל-€1,080, לפי המסלול וגודל התיק. המחירים באתר מוצגים באירו, בעוד שגודל התיק מוצג בדולרים. מסלול ה-1-Step זול מה-2-Step בכל גודל תיק, אבל דמי המבחן שלו לא מוחזרים, גם אחרי שעוברים אותו.
| גודל התיק | 2-Step (שני שלבים) | 1-Step (שלב אחד) |
|---|---|---|
| $10,000 | €89 | €79 |
| $25,000 | €250 | €199 |
| $50,000 | €345 | €319 |
| $100,000 | €540 | €499 |
| $200,000 | €1,080 | €999 |
מה ההבדל בין 2-Step ל-1-Step ב-FTMO מעבר למחיר?
ההבדל הוא במספר השלבים, במגבלת ההפסד היומית ובהחזר הדמים. לפי FTMO, נכון ל-6.10.2026: ב-2-Step יש שני שלבים, עם יעד רווח של 10% ואחריו 5%, מגבלת הפסד יומית של 5%, מגבלת הפסד כוללת של 10% ולפחות 4 ימי מסחר. התשלום האחד מכסה את שני השלבים. ב-1-Step יש שלב אחד עם יעד של 10%, מגבלת הפסד יומית של 3% ומגבלת הפסד כוללת של 10%.
בטבלה מופיע מחיר המחירון. החברות מציגות לפעמים מבצעים מוגבלים בזמן, ולכן את המחיר בפועל בודקים באתר ביום הרכישה. מה זו FTMO ואיך עובד המבחן שלה, עם 10 טיפים מעשיים – במה זה FTMO.
גם אמצעי התשלום משפיע. לפי FTMO, תשלום בכרטיס אשראי או דביט, ב-Apple Pay, ב-Google Pay או ב-Revolut Pay הוא ללא עמלה, ב-PayPal וב-Skrill נוספת עמלה של 3%, והעברה בנקאית לוקחת 2 עד 5 ימי עסקים, בעמלות משתנות.
כמה עולה מבחן ב-FXIFY?
ב-FXIFY המחירים בדולרים, ונכון ל-6.10.2026 הם נעים בשלושת המסלולים שבטבלה בין $39 ל-$2,950, לפי המסלול וגודל התיק. מגבלת ההפסד היומית שונה בין המסלולים: 3% ב-One Phase, 4% ב-Two Phase ו-5% ב-Three Phase. באותו גודל תיק, Three Phase (שלושה שלבים) מתומחר נמוך יותר מ-One Phase ומ-Two Phase Standard.
| גודל התיק | One Phase | Two Phase Standard | Three Phase |
|---|---|---|---|
| $5K | $59 | $59 | $39 |
| $10K | $89 | $89 | $59 |
| $15K | $119 | $119 | $79 |
| $25K | $199 | $199 | $149 |
| $50K | $379 | $379 | $249 |
| $100K | $549 | $549 | $399 |
| $200K | $1,049 | $1,049 | $799 |
| $400K | $2,950 | $2,950 | $1,599 |
אילו עוד מסלולים יש ב-FXIFY ומה המחיר שלהם?
מעבר לשלושת המסלולים שבטבלה, ל-Two Phase יש עוד שתי גרסאות, Classic ו-Pro, ויש גם Instant Funding שמדלג על המבחן. נכון ל-6.10.2026: Classic, עם Drawdown סטטי, מיועד לתיקים של $5K עד $100K (מ-$59 ועד $549); Pro עולה, למשל, $129 לתיק של $10K, $599 לתיק של $100K ו-$1,350 לתיק של $250K. בשתי הגרסאות האלה מגבלת ההפסד היומית היא 4%, ודמי המבחן לא מוחזרים.
Instant Funding מתומחר גבוה יותר ממבחן באותו גודל תיק – לפי FXIFY, כי הוא מדלג על שלבי המבחן. בעמוד המסלול אפשר לבחור תיק של עד $50K, והמחיר הוא מ-$69 לתיק של $1K ועד $1,749 לתיק של $50K. במסלול הזה אין החזר של הדמים, ואסור להפעיל בו EA. ביום הבדיקה הוצגו באתר הנחות זמניות, ולכן בודקים את המחיר העדכני ביום הרכישה.
כמה עולה מבחן ב-FunderPro?
נכון ל-6.10.2026, מבחן ב-FunderPro עולה בין $69 ל-$1,319, והמחירים בדולרים. במסלולי Classic ו-Pro, שבהם יש שני שלבים, משלמים פעם אחת: השלב השני מסומן באתר כחינם (Free).
| גודל התיק | One Phase | Classic | Pro |
|---|---|---|---|
| $5K | $69 | $69 | $75 |
| $10K | $109 | $109 | $129 |
| $25K | $219 | $219 | $239 |
| $50K | $319 | $319 | $419 |
| $100K | $539 | $539 | $659 |
| $150K | $799 | $799 | $979 |
| $200K | $989 | $989 | $1,319 |
מה ההבדל בין המסלולים של FunderPro?
ההבדל הוא ביעדים ובמגבלות. לפי FunderPro, נכון ל-6.10.2026: ב-One Phase יעד הרווח הוא 10%, מגבלת ההפסד היומית 3% והכוללת 6%. ב-Classic היעדים הם 10% ואחריו 5%, עם מגבלה יומית של 5%, מגבלה כוללת של 10% ו-4 ימי מסחר מינימליים בכל שלב. ב-Pro היעדים הם 10% ואחריו 8%, עם אותן מגבלות של 5% ו-10%.
כמה עולה מבחן לתיק של $100K בכל חברה?
תיק של $100K הוא נקודת השוואה נוחה: נכון ל-6.10.2026, המחירים נעים בין $399 ל-$659, וב-FTMO בין €499 ל-€540. הטבלה מציגה את כל המסלולים זה לצד זה, עם מגבלת ההפסד היומית ומדיניות החזר הדמים של כל אחד.
| חברה ומסלול | דמי מבחן | מגבלת הפסד יומית | החזר דמי המבחן |
|---|---|---|---|
| FTMO 2-Step | €540 | 5% | יכולים להיות מוחזרים עם משיכת התגמול הראשונה |
| FTMO 1-Step | €499 | 3% | לא מוחזרים |
| FXIFY One Phase | $549 | 3% | מוחזרים עם המשיכה הראשונה, לפי בקשה |
| FXIFY Two Phase Standard | $549 | 4% | מוחזרים עם המשיכה הראשונה, לפי בקשה |
| FXIFY Two Phase Classic | $549 | 4% | לא מוחזרים |
| FXIFY Two Phase Pro | $599 | 4% | לא מוחזרים |
| FXIFY Three Phase | $399 | 5% | מוחזרים עם המשיכה הראשונה, לפי בקשה |
| FunderPro One Phase | $539 | 3% | מזוכים אחרי התגמול הראשון |
| FunderPro Classic | $539 | 5% | מזוכים אחרי התגמול הראשון |
| FunderPro Pro | $659 | 5% | לא מזוכים |
למה המחיר משתנה בין מבחן למבחן?
המחיר משתנה בעיקר לפי גודל התיק וסוג המסלול – FTMO כותבת במפורש שגובה הדמים תלוי בסוג המבחן ובגודל החשבון. מעבר לזה, כמה גורמים משפיעים על מה שתשלמו בפועל:
- גודל התיק: תיק גדול יותר עולה יותר, אבל גם מגבלות ההפסד בדולרים גדלות איתו. 5% מתיק של $10K הם $500; 5% מתיק של $100K הם $5,000.
- מספר השלבים והכללים: באותו גודל תיק, מסלולים עם שלבים, יעדים ומגבלות שונים מתומחרים אחרת – למשל Three Phase מול One Phase ב-FXIFY.
- החזר הדמים: יש מסלולים שבהם הדמים לא חוזרים בכלל, כמו FTMO 1-Step ו-FunderPro Pro. כשמשווים מחירים, כדאי להביא את זה בחשבון.
- תוספות בתשלום: FXIFY מוכרת תוספות בזמן הרכישה (למשל Performance Protect, שעולה 15% נוספים מדמי המבחן), ו-FunderPro מציעה תוספות אופציונליות, כמו תגמול ראשון כבר 7 ימים אחרי קבלת המימון או חלוקת רווחים של 90/10.
- דילוג על המבחן: Instant Funding של FXIFY מתומחר גבוה יותר ממבחן באותו גודל תיק.
- מבצעים זמניים: החברות מציגות לעיתים הנחות לתקופה מוגבלת, ולכן המחיר ביום הרכישה יכול להיות שונה מהטבלאות כאן.
- מטבע ואמצעי תשלום: FTMO מתמחרת באירו ומוסיפה עמלה של 3% על חלק מאמצעי התשלום; FXIFY ו-FunderPro מתמחרות בדולרים.
האם מקבלים את דמי המבחן בחזרה?
רק בחלק מהמסלולים, ורק אחרי שעוברים את המבחן ומושכים רווח ראשון. אף אחת משלוש החברות לא מחזירה את הדמים ברגע שעוברים: ההחזר מגיע, אם בכלל, יחד עם משיכת הרווח (התגמול) הראשונה בתיק הממומן, לפי המדיניות של כל חברה ומסלול.
- FTMO: ב-2-Step הדמים יכולים להיות מוחזרים עם משיכת התגמול (Reward) הראשונה, לאמצעי התשלום המקורי. ב-1-Step הם לא מוחזרים, גם אחרי שעוברים את המבחן.
- FXIFY: ב-One Phase, ב-Two Phase Standard וב-Three Phase הדמים מוחזרים עם המשיכה הראשונה, לפי בקשה – 100% מסכום ההזמנה, כולל תוספות. גם במסלול Lightning ההחזר מגיע עם המשיכה הראשונה. ב-Two Phase Classic (Static), ב-Two Phase Pro וב-Instant Funding אין החזר.
- FunderPro: ב-One Phase וב-Classic הדמים מזוכים במלואם תוך 7 ימים ממשיכת התגמול הראשונה, בתנאי שהגעתם לרווח של $100 לפחות בתיק הממומן. ב-Pro הם לא מזוכים.
מה קורה לדמי המבחן אם נכשלים?
הם לא חוזרים. FunderPro כותבת במפורש שמי שנכשל בכל שלב לא מקבל החזר, ו-FXIFY כותבת שכשחשבון נפסל בגלל הפרת כלל, הדמים ששולמו אובדים. ב-FTMO ההחזר ב-2-Step מגיע רק עם משיכת התגמול הראשונה, כך שמי שלא הגיע לשלב הזה לא מקבל אותו.
מה כן אפשר לעשות אחרי פסילה: לקנות מבחן חדש. ביום הבדיקה (6.10.2026) הציגה FunderPro הצעה מוגבלת בזמן לפתיחה מחדש בהנחה אחרי פסילה, ו-FXIFY כותבת שאפשר להתחיל מחדש ממסלול One Phase במחיר מוזל. התנאים משתנים, ולכן בודקים אותם באתר הרשמי ביום הפסילה. כדי לא להגיע לשם, קראו איך לעבור מבחן נוסטרו ואילו טעויות פוסלות חשבון.
גם ביטול אחרי רכישה מוגבל: FXIFY לא מחזירה כסף אחרי שנפתחה העסקה הראשונה, ו-FunderPro מאפשרת החזר מלא רק בתוך 14 יום מהרכישה, ורק אם לא בוצעה אף עסקה.
האם יש דמי מנוי או תשלומים חוזרים?
בדפים שבדקנו אין דמי מנוי למבחן. FTMO כותבת במפורש שדמי המבחן חד-פעמיים ושאין למוצרים שלה תשלומים חוזרים. FXIFY כותבת שאין לה עמלות נסתרות, אבל מוכרת תוספות בתשלום בזמן הרכישה. FunderPro מציגה מחיר אחד לכל מבחן, השלב השני במסלולים הדו-שלביים מסומן כחינם, והתוספות שלה אופציונליות (בלי מחירים בדף העזרה).
איך בוחרים גודל תיק בלי לשרוף תקציב?
בוחרים לפי הסכום שאתם מוכנים להפסיד במלואו – דמי המבחן – ולא לפי גודל התיק שנשמע מפתה. אחר כך בודקים שהמסלול מתאים לשיטת המסחר שלכם, ושהמחיר והתנאים עדכניים. סדר פעולות מעשי:
- קבעו תקציב לדמי מבחן שאתם מוכנים לאבד, כי מי שנכשל לא מקבל אותם בחזרה.
- השוו את מגבלות ההפסד בדולרים ולא רק באחוזים: באותו אחוז, תיק גדול יותר נותן יותר מרווח בדולרים, אבל גם עולה יותר. הסבר על המושג תמצאו במילון המונחים: מגבלת הפסד יומית.
- בדקו שמגבלת ההפסד היומית של המסלול מתאימה לשיטה שלכם או לרובוט שלכם.
- בדקו אם הדמים במסלול מוחזרים אחרי משיכה ראשונה, ובאילו תנאים.
- אמתו באתר הרשמי ביום הרכישה את המחיר, המטבע ועמלת אמצעי התשלום – המחירים כאן נכונים ל-6.10.2026.
- אם אפשר, התנסו קודם בלי לשלם: FTMO מציעה Free Trial, גרסה מקוצרת של המבחן – אבל לפי FTMO, מעבר שלו לא מבטיח הצלחה במבחן עצמו.
איך קונים (פותחים) תיק נוסטרו – שלב אחר שלב
פתיחת חשבון נוסטרו, כלומר קניית תיק נוסטרו, נעשית ישירות באתר של חברת הנוסטרו: בוחרים מסלול וגודל תיק ומשלמים לחברה את דמי המבחן. ALTRIX לא מוכרת תיקים ולא מחזיקה כספי לקוחות. סדר הפעולות:
- בוחרים חברה ומסלול – לפי מגבלת ההפסד היומית, החזר הדמים וכללי ה-EA. ההבדלים בין שלוש החברות, ומה סוחרים מישראל צריכים לבדוק, בחברות נוסטרו לסוחרים בישראל.
- בוחרים גודל תיק לפי התקציב לדמי המבחן – הסכום שאתם מוכנים להפסיד אם לא תעברו.
- בודקים באתר הרשמי, ביום הרכישה, את המחיר, המטבע, עמלת אמצעי התשלום והתנאים העדכניים של המסלול.
- קונים את המבחן ישירות באתר של החברה ומשלמים לה את דמי המבחן.
- אם אתם עובדים עם רובוט: לכל חברה כללים משלה לשימוש ברובוט, וחלקן דורשות אישור מראש ל-EA – ב-FXIFY, למשל, שימוש ב-EA מותר רק אחרי בדיקה ואישור של צוות התמיכה (נכון ל-6.10.2026). את החברה והמסלול בוחרים יחד בשיחת התאמה קצרה – שלחו לנו הודעה בוואטסאפ.
מה העלות הכוללת כשעובדים עם רובוט מסחר?
כשעובדים עם רובוט יש עד שלושה רכיבי עלות: דמי המבחן, שמשולמים ישירות לחברת הנוסטרו; רישיון לרובוט, שהוא תשלום נפרד (כמה עולה רובוט מסחר – ומה עוד משלמים); ושרת VPS – רק אם רוצים שהרובוט יפעל 24/7 גם כשהמחשב כבוי. VPS הוא אופציונלי (MetaQuotes, למשל, מציעה אירוח וירטואלי בתשלום ל-MetaTrader 5), והאפשרויות מפורטות במדריך VPS למסחר אוטומטי.
ב-ALTRIX יש שתי חבילות – Basic במסלול שנתי ו-PRO בתשלום חד-פעמי (רישיון לכל החיים) – והמחיר נמסר בשיחה קצרה עם נציג. הרובוט מיועד למסלולים שבהם מגבלת ההפסד היומית היא 5%, בחברות נוסטרו בפלטפורמת MT5 שמאפשרות מסחר ברובוטים (EA); הרובוט של ALTRIX עובד עם FTMO, FXIFY ו-FunderPro. לכל חברה כללים משלה לשימוש ברובוט – בשיחת התאמה קצרה בוחרים יחד את החברה והמסלול שמתאימים לכם. לכל חברה כללים משלה לשימוש ב-EA, וחלקן דורשות אישור מראש. לפני שקונים מבחן, בודקים את הכללים העדכניים באתר הרשמי של החברה. את המסלולים וכללי ה-EA של כל חברה ריכזנו בהשוואת FTMO, FXIFY ו-FunderPro לרובוט מסחר.
ALTRIX היא חברת תוכנה, לא ברוקר ולא קרן השקעות: אתם רוכשים רישיון לתוכנה ומתקינים אותה אצלכם. יש 10 ימי ניסיון חינם לבדוק את התוכנה לפני שמשלמים, והחזר כספי עד 14 יום אם הרובוט לא עובד מסיבה טכנית – אי-הצלחה במבחן נוסטרו לא נחשבת תקלה טכנית. הפרטים בחבילות ALTRIX. אין ערובה לרווח או למעבר המבחן, וביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד.
שאלות נפוצות
איפה קונים תיק נוסטרו?
ישירות באתר של חברת הנוסטרו. ALTRIX לא מוכרת תיקים ולא מחזיקה כספי לקוחות – בשיחת התאמה קצרה בוחרים יחד את החברה והמסלול שמתאימים לרובוט.
כמה עולה מבחן נוסטרו?
משלמים לחברת הנוסטרו דמי מבחן חד-פעמיים, לפי החברה, המסלול וגודל התיק. לפי האתרים הרשמיים, נכון ל-6.10.2026, מבחן לתיק של $10K עולה €89 ב-FTMO (2-Step), $89 ב-FXIFY (One Phase) ו-$109 ב-FunderPro (Classic).
כמה עולה מבחן FTMO של $100K?
לפי האתר של FTMO, נכון ל-6.10.2026: €540 במסלול 2-Step ו-€499 במסלול 1-Step, לפי מחיר המחירון. המחירים מוצגים באירו, ומבצעים מוגבלים בזמן, אם יש, משנים את המחיר ביום הרכישה.
האם מקבלים את דמי המבחן בחזרה אחרי שעוברים?
תלוי בחברה ובמסלול, ורק עם המשיכה הראשונה. ב-FTMO 2-Step הדמים יכולים להיות מוחזרים עם משיכת התגמול הראשונה, וב-1-Step הם לא מוחזרים. ב-FXIFY הם מוחזרים ב-One Phase, Two Phase Standard ו-Three Phase, אבל לא ב-Classic (Static) וב-Pro. ב-FunderPro הם מזוכים ב-One Phase וב-Classic אחרי התגמול הראשון, ובמסלול Pro לא.
מה קורה לדמי המבחן אם נכשלים?
הם לא חוזרים. FunderPro כותבת שמי שנכשל בכל שלב לא מקבל החזר, ו-FXIFY כותבת שהדמים אובדים כשהחשבון נפסל. אחרי פסילה קונים מבחן חדש. יש חברות שמציעות הנחה על פתיחה מחדש, בתנאים שמשתנים – ולכן בודקים אותם באתר הרשמי.
משלמים שוב על השלב השני של המבחן?
לא, במסלולים הדו-שלביים שבדקנו משלמים פעם אחת: ב-FTMO התשלום על ה-2-Step מכסה את שני השלבים, וב-FunderPro השלב השני במסלולי Classic ו-Pro מסומן באתר כחינם (Free). נכון ל-6.10.2026.
כמה כסף צריך כדי להתחיל עם רובוט מסחר?
תלוי איפה הרובוט סוחר. בתיק נוסטרו לא מפקידים הון מסחר: משלמים לחברת הנוסטרו דמי מבחן לפי גודל התיק – לפי האתרים הרשמיים, נכון ל-6.10.2026, בין $59 ל-$129 לתיק של $10K (ב-FTMO בין €79 ל-€89), ובין $399 ל-$659 לתיק של $100K (ב-FTMO בין €499 ל-€540). לזה מצטרף רישיון לרובוט – ב-ALTRIX, Basic במסלול שנתי או PRO בתשלום חד-פעמי, והמחיר נמסר בשיחה קצרה עם נציג – ושרת VPS, שהוא אופציונלי. בתיק פרטי אצל ברוקר, עם רובוט תיק LIVE או STRIKE, סוחרים בכסף שלכם, וכל סכום שמפקידים חשוף להפסד.
האם יש תשלום חודשי בחברות הנוסטרו?
לא מצאנו כזה בדפים הרשמיים שבדקנו. FTMO כותבת שדמי המבחן חד-פעמיים ואין תשלומים חוזרים. FXIFY כותבת שאין לה עמלות נסתרות, אבל מציעה תוספות בתשלום בזמן הרכישה, ו-FunderPro מציעה תוספות אופציונליות. ב-FTMO, תשלום ב-PayPal או ב-Skrill כולל עמלה של 3%.
מקורות
- FTMO – מחירי המבחנים (2-Step ו-1-Step) בעמוד הבית · נבדק ב-6.10.2026
- FTMO – FAQ: האם דמי המבחן מוחזרים · נבדק ב-6.10.2026
- FTMO – FAQ: אילו עמלות יש והאם הן חוזרות · נבדק ב-6.10.2026
- FTMO – FAQ: למה יש דמי מבחן · נבדק ב-6.10.2026
- FTMO – FAQ: אמצעי תשלום ועמלות · נבדק ב-6.10.2026
- FTMO – FAQ: Free Trial · נבדק ב-6.10.2026
- FXIFY – One Phase (מחירים וכללים) · נבדק ב-6.10.2026
- FXIFY – Two Phase: Standard, Classic ו-Pro (מחירים וכללים) · נבדק ב-6.10.2026
- FXIFY – Three Phase (מחירים וכללים) · נבדק ב-6.10.2026
- FXIFY – Instant Funding (מחירים וכללים) · נבדק ב-6.10.2026
- FXIFY – FAQ: למה Instant Funding יקר יותר · נבדק ב-6.10.2026
- FXIFY – FAQ: חשבון דמו או live אחרי המבחן · נבדק ב-6.10.2026
- FXIFY – FAQ: עמלות נוספות והחזר דמי המבחן במשיכה הראשונה · נבדק ב-6.10.2026
- FXIFY – FAQ: החזר על תוספות שנרכשו · נבדק ב-6.10.2026
- FXIFY – FAQ: אין החזר ב-Static Two-Phase · נבדק ב-6.10.2026
- FXIFY – FAQ: אין החזר ב-2 Phase Pro · נבדק ב-6.10.2026
- FXIFY – FAQ: החזר ב-Lightning עם המשיכה הראשונה · נבדק ב-6.10.2026
- FXIFY – FAQ: מתי מקבלים את ההחזר · נבדק ב-6.10.2026
- FXIFY – FAQ: מדיניות החזרים · נבדק ב-6.10.2026
- FXIFY – FAQ: מה קורה אחרי הפרת כלל · נבדק ב-6.10.2026
- FXIFY – FAQ: Performance Protect · נבדק ב-6.10.2026
- FXIFY – FAQ: שימוש ב-Expert Advisor בחשבונות האתגר · נבדק ב-6.10.2026
- FunderPro – The Challenge (מגבלת Daily Drawdown לפי מסלול) · נבדק ב-6.10.2026
- FunderPro – מרכז התמיכה: זיכוי דמי המבחן · נבדק ב-6.10.2026
- FunderPro – מרכז התמיכה: מדיניות החזרים · נבדק ב-6.10.2026
- FunderPro – מרכז התמיכה: איפוס מבחן אחרי פסילה · נבדק ב-6.10.2026
- FunderPro – מרכז התמיכה: תוספות למבחן · נבדק ב-6.10.2026
- MetaTrader 5 – Virtual Hosting (אירוח וירטואלי) · נבדק ב-6.10.2026
רוצים להתחיל לסחור עם אלטריקס?
10 ימי ניסיון חינם. החזר כספי עד 14 יום אם הרובוט לא עובד מסיבה טכנית.
דברו איתנו בוואטסאפ